Domů       O nás       Co nabízíme       Napsali o nás       Reference       Certifikáty       Fotogalerie       Kontakt
Nacházíte se na: Proč sanovat
Smluvní partner pojišťovny Allianz.
Rychlý kontakt.
Zde zadejte vaše požadavky.
Váš e-mail:

Předmět zprávy:

Text zprávy:
Proč sanovat zasažený objekt a vybavení

Požár, voda, či jiný živel může přivést každou firmu, nebo jednotlivce do svízelné finanční situace. Vlivem požáru, vody nebo jiné živelné pohromy často dochází k výraznému narušení Vaší výroby nebo bydlení, popř. Vaše firma začíná ztrácet odběratele na trhu.

PROTO JE NUTNÉ V TĚCHTO PŘÍPADECH PROVÉST RYCHLOU A DŮKLADNOU SANACI!!!

V naší společnosti jsou pro Vás připraveni specialisté, kteří svými znalostmi a praxí Vám pomohou zkrátit výpadek výroby a v případě poškození majetku Vám co nejrychleji uvedou objekt či výrobu do provozuschopného stavu.

Proč sanovat?

V průběhu hoření dochází k chemickým reakcím, při nichž dochází k unikání agresivních plynů, jež jsou velmi karcinogenní. V případě výskytu osob v objektu, který nebyl po požáru patřičně sanován, ohrožují zdraví a životy přítomných osob. Po požáru jsou karcinogenní látky prakticky všude ( ve stěnách, podlahách, stropech, nábytku, v elektrických zařízeních, strojích, atd. Zvláštní pozornost věnujte strojům, vybavení, elektrorozvodnám, telefonním rozvodnám, počítačovým systémům, atd., neboť zde je velké riziko, že chloridy, které ulpěly na kovových součástech ve velmi krátké době spůsobí korozi.

V tomto případě je nutné provést důkladnou sanaci objektu, včetně vybavení a to v co nejkratší době, abychom zabránili dalším škodám.

Čím rychleji začnete se sanací, tím rychleji budete bydlet, popř. provozovat podnikání.

Váš postup při odstraňování škod po požáru:
 • Zavoláte na linku Vaší pojišťovny (pokud jste pojištěni) a nahlásíte škodní událost.
 • Zavoláte na telefonní číslo naší společnosti, kde zadáte Vaše požadavky.
 • Technik naší společnosti provede prohlídku Vašeho postiženého objektu.
 • Vyhotovíme cenovou nabídku a pořídíme fotodokumentaci potřebnou pro doložení škodní události pro Vaši pojišťovnu. (pokud jste pojištěni)
 • Po obdržení objednávky, popř. smlouvy o dílo:
  • provedeme první nezbytné kroky k zahájení odstranění škod po požáru – např. vyklidíme objekt, odvezeme a uložíme Vámi určený materiál na skládku, provedeme úkony, které snižují další náklady na opravu
  • provedeme sanaci objektu
  • provedeme následné opravy dle Vašeho požadavku (kompletní oprava stavby na klíč)
  • v průběhu námi prováděných pracích jsme s Vámi v neustálém kontaktu

JSME TADY PROTO, ABYCHOM VÁM V PŘÍPADĚ VAŠEHO POŽADAVKU BYLI NÁPOMOCNI CO NEJRYCHLEJI OBNOVIT VAŠI VÝROBU, NEBO VÁŠ DŮM A TÍM SNÍŽIT VAŠI ZTRÁTU!!!

KROMĚ VÝŠE UVEDENÝCH SLUŽEB PROVEDEME PO POŽÁRU A NÁSLEDNÉ SANACI VŠECHNY VÁMI POŽADOVANÉ PRÁCE NA KLÍČ, TZN. OBJEKT VÁM KOMPLETNĚ OPRAVÍME!!

© 2013 Sanace a stavby APOLLO s.r.o.