Domů       O nás       Co nabízíme       Napsali o nás       Reference       Certifikáty       Fotogalerie       Kontakt
Nacházíte se na: Rekonstrukce
Smluvní partner pojišťovny Allianz.
Rychlý kontakt.
Zde zadejte vaše požadavky.
Váš e-mail:

Předmět zprávy:

Text zprávy:
Rekonstrukce objektů

Rekonstrukce bytů, koupelen, kanceláří, restaurací, hotelů, ordinací, lékáren, nemocničních zařízení, sídel firem……APOLLO – Váš partner při rekonstrukci a výstavbě

Rekonstrukce dle Vašeho přání

Rekonstrukce provedeme ve všech typech budov. Obnovujeme, modernizujeme a měníme design Vašeho objektu, nebo koupelny jak podle nejnovějších trendů, tak i v klasickém provedení. Vždy se snažíme přizpůsobit Vašemu přání, protože našim cílem je Vaše spokojenost.

Rekonstrukce objektů a koupelen

Přestavby provádíme od jednoduchých, ekonomicky nenáročných až po provedení jedinečná a luxusní. Vaše požadavky splníme rychle, šetrně a spolehlivě. Během prací dodržujeme všechny provozní i hygienické normy, a proto nás neváhejte kontaktovat a směle se s námi pusťte do Vaší rekonstrukce.

Zateplení domu a oken

Pokud máte zájem, provedeme Vám zateplení domu, výměnu a dodávku oken. Uvidíte, jak se změní vzhled Vašeho domu!

Elektropráce

Kompletní rozvod elektřiny v celém bytě či domě, nové elektrorozvody do Vaší koupelny nebo jen částečné úpravy a montáže nejrůznějších elektrospotřebičů nejsou pro naše elektrikáře disponující platnými osvědčeními nejmenším problémem. V součinnosti s našimi zedníky případné porušené stěny a malby opravíme či celé zrenovujeme a Vy nebudete mít nejmenší starost.

Střechy

Teče Vám do domu? Je Vaše stará střecha již v katastrofálním stavu? Nevadí, pokud budete mít zájem, provedeme částečnou opravu, nebo kompletní výměnu Vaší střechy, včetně dodávky materiálu, podle Vašich představ.

Podkroví

Stará půda, nevyužitý půdní prostor a Vy nevíte co s tím? Provedeme rekonstrukci půdního prostoru a vytvoříme nový byt.

Výroba nábytku a kuchyňských linek

Na Vaše přání vyrobíme kuchyňské linky a nábytek na míru.

Pokládka podlahových krytin

Provedeme pokládku jakýchkoliv podlahových krytin, podle vzorníku si vyberete prostě to, co se Vám líbí.

Terény

Potřebujete provést terénní úpravy? Provedeme úpravu terénu, pokládku obrub, zámkové, či jiné dlažby.

© 2013 Sanace a stavby APOLLO s.r.o.