Domů       O nás       Co nabízíme       Napsali o nás       Reference       Certifikáty       Fotogalerie       Kontakt
Nacházíte se na: Sanace po požáru
Smluvní partner pojišťovny Allianz.
Rychlý kontakt.
Zde zadejte vaše požadavky.
Váš e-mail:

Předmět zprávy:

Text zprávy:
Sanace po požáru

Naše pracovní oblast se převážně věnuje sanaci škod po požárech a škodách způsobených vodou.

Snažíme se a chceme být vždy kvalitní a seriózní společností ve všech oblatech naší podnikatelské činnosti. Proto neustále rozvíjíme naši techniku a pozorně sledujeme situace na stavebním a sanačním trhu.

Foto po vyhoření - před sanačními pracemi

Důkazem naší připravenosti, rychlosti, kvality a odborných znalostí celého sanačního a stavebního týmu se dostáváme do popředí v provádění sanačních prací na celém území České republiky.

Všichni zaměstnanci společnosti APOLLO se neustále snaží prohlubovat své technické a manuální dovednosti, zajímají se o novinky v oblasti provádění sanačních prací.

Naši technici jsou v neustálém kontaktu s investorem (poškozeným), navrhují a konzultují co nejrychlejší postup a provádění sanačních a stavebních prací při odstraňování škod po požárech a škodách způsobených vodou. Provedeme rychle a kvalitně nejen práce sanační, ale kompletní stavební práce včetně vyhotovení revizních zpráv.

Foto po sanacích a stavbeních činnostech

Snažíme se provádět konzultace s majiteli objektů (bytová družstva, výrobní podniky a příslušné úřady), taktéž nabízíme konzultace a prezentace na příslušných pojišťovnách. Všechny uskutečněné konzultace a prezentace poskytujeme zdarma.

Zaměstnanci společnosti APOLLO usilují o to, aby dobré jméno naší společnosti bylo čím dál víc silnější a zajišťují budoucnost a chod firmy svou rychle a kvalitně odvedenou prací.


Vedení společnosti APOLLO vždy garantuje seriózní jednání s klienty a příslušnou pojišťovnou.

Bude nám ctí, když se Vaše společnost, či osoba obrátí se svou žádostí o poskytnutí rady nebo pomoci na Sanace a stavby APOLLO s.r.o.

© 2013 Sanace a stavby APOLLO s.r.o.